Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket

0
1190
Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket
Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket

Erkekleri ne kadar iyi tanıyorsunuz?

Erkekler yatakta ne ister? Daha mutlu bir seks hayatı için her kadının bilmesi gereken yatak gerçekleri…


Erkekler konuşan kadın ister
Erkekler, seks esnasında kadınların zevk dozunu artıran konuşmalarını duymak ister. “Daha hızlı”, “çok iyi gidiyor” gibi seslenmeler erkekleri yatakta çılgına çevirebilir.


Kontrolü kadının almasını ister
Erkekler, sanılanın aksine her zaman sevişmeye hakim olmak istemezler. Zaman zaman ipleri kadının ele almasından ve yönetilmekten hoşlanırlar. Pozisyonların kadın tarafından değiştirilmesini ve buna ayak uydurmak zorunda kalmayı severler.


Kadının yeni pozisyonlara açık olmasını ister
Sürekli misyoner pozisyonu sadece erkek için değil, elbette kadın için de sıkıcı olacaktır. Yeniliklere açık olmak her iki taraf için de tercih edilebilir olmalı. Yeni pozisyonlar denemek, fanteziler kurup onları hayata geçirmek, seks oyuncaklarını kullanmak, seks hayatını renklendirmeye yarayabilir. Erkekler de partnerlerinden tüm bunlara açık olmalarını beklerler.


Şaşırtılmak ister
Sevgilinizin seks esnasında hoşlandığı bir ya da birkaç şeyi bir dahaki sevişmenizde ona sürpriz olarak sunabilirsiniz. Onun hoşlandığı seksi bir giysiyi giymek, bir seks oyuncağını sevişmeye dahil etmek, onu bir fantezi oyununa davet etmek gibi şaşırtıcı bir hareketi her erkek bekler.


İzlemek ister
Erkekler görsellikten daha fazla uyarıldıkları için sevişme esnasında kadını izlemeyi severler. Bunun için yatak odanızda ayna bulundurmaktan kaçınmayın. Ayrıca rahat davranın ve bedeninizi sergilemekten utanmayın.

 

MyNet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.